Nejbližší zápasy

  • Utkání v září 2020

    Muži "A"
    19.9.2020 16:00h   Sokol Kbely vs. Tigers České Budějovice                 ZŠ Albrechtická      86:84
    20.9.2020 11:00h   Sokol Kbely vs. Sokol Písek "B"                         ZŠ Albrechtická                 76:86
    28.9.2020 19:30h   [Český pohár] Sokol Kbely vs. Ústí nad Labem "B"        SH Kbely

    U15
    12.9.2020 18:00h   TJ Sokol Kbely vs. BK Sluneta Ústí nad Labem            ZŠ Albrechtická      76:64
    13.9.2020 10:00h   TJ Sokol Kbely vs. Válečníci Děčín                      ZŠ Albrechtická      64:44
    26.9.2020 18:00h   TJ Sokol Kbely vs. BK VIVIDBOOKS Pardubice              ZŠ Albrechtická
    27.9.2020 10:00h   TJ Sokol Kbely vs. BA Nymburk                           ZŠ Albrechtická

    U14
    19.9.2020 18:00h   TJ Sokol Kbely vs. Sokol Pražský                        ZŠ Albrechtická      15:107
    20.9.2020 09:00h   TJ Sokol Kbely vs. BK Brandýs nad Labem                 ZŠ Albrechtická      28:104
    29.9.2020 18:45h   TJ Sokol Kbely vs. Sokol Vyšehrad                       ZŠ Albrechtická

     

  • Utkání v říjnu 2020

    Muži "A"
     3.10.2020 18:00h   Jiskra Domažlice vs. Sokol Kbely                    Městská sportovní hala Domažlice
     4.10.2020          BK Klatovy vs. Sokol Kbely
    17.10.2020          Sokol Kbely vs. Slavoj BK Litoměřice "B"            ZŠ Albrechtická
    18.10.2020          Sokol Kbely vs. Sluneta USK Ústí nad Labem          ZŠ Albrechtická

    Muži "B"
     5.10.2020 20:10h   Sokol Pražský "B" vs. Sokol Kbely "B"               SP, Žitná 42
    15.10.2020 20:00h       
    Sokol Kbely "B" vs. TJ ČSA                          ZŠ Litvínovská  
    20.10.2020 20:15h   S.H.Počernice A vs. Sokol Kbely "B"                 Sokol Horní Počernice  
    29.10.2020 20:00h   Sokol Kbely "B" vs. VSK MFF UK A                    ZŠ Litvínovská

    Muži "C"
     6.10.2020 20:45h   Sokol Vyšehrad "C" vs. Sokol Kbely "C"              Sokolovna Vyšehrad
    14.10.2020 19:40h   Sokol Kbely "C" vs. Technika Praha
                                                   SH Třinecká
    20.10.2020 19:30h   Slovan Bohnice B vs. Sokol Kbely "C"                SH TJ Slovan Bohnice  
    28.10.2020 19:40h   Sokol Kbely "C" vs. Kačeři Kunratice A              SH Třinecká
     

    Muži "D"
     5.10.2020 20:25h   Sokol Kbely "D" vs. BK Pirelli B                    ZVŠ Mochovská
    12.10.2020 20:25h   Sokol Kbely "D" vs. BA Sparta B                     ZVŠ Mochovská  
    21.10.2020 20:15h   Spoje Praha B vs. Sokol Kbely "D"                   Hala Na Balkáně
    26.10.2020 20:25h   Sokol Kbely "D" vs. PSK Union                       ZVŠ Mochovská

    U19
    15.10.2020 18:35h   Sokol Kbely vs. Kačeři Kunratice                    ZŠ Litvínovská
    20.10.2020 17:45h   Jižní Supi B vs. Sokol Kbely                        ZŠ TGM

    U17 A + U17 B
    12.10.2020 17:30h   Kačeři Kunratice vs. Sokol Kbely "B"                ZŠ Předškolní  
    13.10.2020 18:50h   Sokol Kbely "A" vs. Sokol Žižkov "B"                ZŠ Albrechtická
    20.10.2020 18:50h   Sokol Kbely "A" vs. S.Horní Počernice               ZŠ Albrechtická
    21.10.2020 17:35h   Sokol Žižkov "B" vs. Sokol Kbely "B"                TJ Sokol Žižkov I.

    U15
    10.10.2020          Jižní Supi vs. TJ Sokol Kbely
    11.10.2020          Sokol Pražský vs. TJ Sokol Kbely
    24.10.2020          USK Praha vs. TJ Sokol Kbely
    25.10.2020          TJ Sokol Kbely vs. USK Praha                        ZŠ Albrechtická

    U15B
     8.10.2020 17:35h   Sokol Žižkov vs. Sokol Kbely "B"                    TJ Sokol Žižkov I.
    13.10.2020 17:15h   Sokol Kbely "B" vs. USK Praha "B"                   ZŠ Albrechtická


    U14
     4.10.2020 15:00h   Válečníci Děčín vs. TJ Sokol Kbely                  ARMEX Sportcentrum

    17.10.2020          TJ Sokol Kbely vs. Slavoj BK Litoměřice             ZŠ Albrechtická
    18.10.2020          TJ Sokol Kbely vs. BA2006 Roudnice nad Labem        ZŠ Albrechtická

    U13
    10.10.2020          KT1 (Pořadatel TJ Sokol Dubeč)
    11.10.2020          KT1 (Pořadatel TJ Sokol Dubeč)

    U12
    17.10.2020          Turnaj (Pořadatel BŠ Tygři Praha)
    18.10.2020          Turnaj                                              ZŠ Mochovská

    U11
    10.10.2020          Turnaj 3x3
    24.10.2020          Turnaj (Pořadatel BŠ Tygři Praha)
    25.10.2020          Turnaj (Pořadatel BŠ Tygři Praha)
     

  • Utkání v listopadu 2020

    Muži "A"
     7.11.2020          Sokol Kbely vs. BC Benešov                        ZŠ Albrechtická
     8.11.2020          Sokol Kbely vs. Wolves Radotín                    ZŠ Albrechtická
    21.11.2020          Příbram vs. TJ Sokol Kbely
    22.11.2020          SKB Rokycany vs. TJ Sokol Kbely

    Muži "B"
     2.11.2020          Meteor TLC A vs. Sokol Kbely "B"
     9.11.2020          Sokol Kbely "B" vs. Aritma Praha
    16.11.2020          CTS Basket vs. Sokol Kbely "B"
    23.11.2020          Sokol Kbely "B" vs. BK Meteor A
    30.11.2020          VŠTJ Ekonom Praha vs. Sokol Kbely "B"

    Muži "C"
     2.11.2020          Sokol Motol B vs. Sokol Kbely "C"
     9.11.2020          Sokol Kbely "C" vs. Stavební fakulta B
    16.11.2020          Danube Maverics vs. Sokol Kbely "C"
    23.11.2020          Sršni "D" vs. Sokol Kbely "C"
    30.11.2020          Sokol Kbely "C" vs. Sokol Žižkov D

    Muži "D"
     2.11.2020          Sokol Horní Počernice C vs. Sokol Kbely "D"
     9.11.2020          Sokol Kbely "D" vs. SK Rapid
    16.11.2020          BC PV B vs. Sokol Kbely "D"
    30.11.2020          Meteor TLC B vs. Sokol Kbely "D"

    U19
     9.11.2020          Kačeři Kunratice vs. Sokol Kbely
    16.11.2020          Sokol Kbely vs. Jižní Supi B
    30.11.2020          Sokol Kbely vs. Kačeři Kunratice

    U17 A + U17 B
     2.11.2020          Jižní Supi B vs. Sokol Kbely "A"
     2.11.2020          Sokol Kbely "B" vs. TJ Sokol Dubeč
     9.11.2020          Radotínský SK-BK Zbraslav 2019 vs. Sokol Kbely "B"
     9.11.2020          Sokol Kbely "A" vs. Kačeři Kunratice
    16.11.2020          Sokol Kbely "B" vs. Sokol Kbely "A"
    23.11.2020          Sokol Kbely "A" vs. TJ Sokol Dubeč
    23.11.2020          S.Horní Počernice vs. Sokol Kbely "B"
    30.11.2020          Sokol Kbely "B" vs. Jižní Supi B
    30.11.2020          Radotínský SK-BK Zbraslav 2019 vs. Sokol Kbely "A" 

    U15
    14.11.2020          Válečníci Děčín vs. TJ Sokol Kbely
    15.11.2020          BK Sluneta Ústí nad Labem vs. TJ Sokol Kbely
    28.11.2020          BA Nymburk vs. TJ Sokol Kbely
    29.11.2020          BK VIVIDBOOKS Pardubice vs. TJ Sokol Kbely

    U15B
    5.11.2020 17:40h   SODOPO Štíři vs. Sokol Kbely "B"                 ZŠ Národních hrdinů
     9.11.2020          Sokol Kbely "B" vs. PORG Basket                  ZŠ Albrechtická
    16.11.2020          BA Sparta B vs. Sokol Kbely "B"                  Hala Kuncova
    23.11.2020          Sokol Kbely "B" vs. Radotínský SK                ZŠ Albrechtická
    30.11.2020          Kačeři Kunratice A U15 vs. Sokol Kbely "B"       ZŠ Předškolní
      

    U14
     
    7.11.2020          BK Brandýs nad Labem vs. TJ Sokol Kbely

     8.11.2020          Sokol Pražský vs. TJ Sokol Kbely
    17.11.2020          Sokol Vyšehrad vs. TJ Sokol Kbely

    21.11.2020          TJ Sokol Kbely vs. Válečníci Děčín                ZŠ Albrechtická

    U13
    14.11.2020          KT2 (Pořadatel Sokol Pražský)
    15.11.2020          KT2 (Pořadatel Sokol Pražský)

    U12
    21.11.2020          Turnaj                                            ZŠ Mochovská
    22.11.2020          Turnaj                                            ZŠ Mochovská

    U11
    21.11.2020          Turnaj 3x3

  • Utkání v prosinci 2020

    Muži "A" 
     5.12.2020    Sokol Písek "B" vs. Sokol Kbely
     6.12.2020    Tigers České Budějovice vs. Sokol Kbely
    20.12.2020    Sokol Žižkov vs. Sokol Kbely

    Muži "B"
     7.12.2020    Sokol Kbely "B" vs. Slovan Bohnice A

    14.12.2020    TJ Háje - JM A vs. Sokol Kbely "B"

    Muži "C"
     7.12.2020    VSK IURIDICA A vs. Sokol Kbely "C"
    14.12.2020    Sokol Kbely "C" vs. BC Loudilové

    Muži "D"
     7.12.2020    Sokol Kbely "D" vs. Sokol Stodůlky
    14.12.2020    SK Start Praha vs. Sokol Kbely "D"

    U19
     7.12.2020    Jižní Supi B vs. Sokol Kbely

    U15
    12.12.2020    TJ Sokol Kbely vs. Sokol Pražský                   ZŠ Albrechtická
    13.12.2020    TJ Sokol Kbely vs. Jižní Supi                      ZŠ Albrechtická

    U15B
     7.12.2020    Sokol Kbely "B" vs. BC Wizards DDM P10B            ZŠ Albrechtická

    U14
     5.12.2020    BA2006 Roudnice nad Labem vs. TJ Sokol Kbely
     6.12.2020    Slavoj BK Litoměřice vs. TJ Sokol Kbely

    ŠPUNTI
    6.12.2020

  • Utkání v lednu 2021

    Muži "A" 
    16.01.2021    Sokol Kbely vs. BK Klatovy                         ZŠ Albrechtická
    17.01.2021    Sokol Kbely vs. Jiskra Domažlice                   ZŠ Albrechtická
    30.01.2021    Sluneta USK Ústí nad Labem vs. TJ Sokol Kbely
    31.01.2021    Slavoj BK Litoměřice "B" vs. TJ Sokol Kbely

    Muži "B"
    11.01.2021    Sokol Kbely "B" vs. Sokol Pražský "B"
    18.01.2021    TJ ČSA vs. Sokol Kbely "B"
    25.01.2021    Sokol Kbely "B" vs. S.H.Počernice A

    Muži "C"
    11.01.2021    Sokol Kbely "C" vs. Sokol Vyšehrad C
    18.01.2021    Technika Praha vs. Sokol Kbely "C"
    25.01.2021    Sokol Kbely "C" vs. Slovan Bohnice B

    Muži "D"
    11.01.2021    BK Pirelli B vs. Sokol Kbely "D"
    18.01.2021    BA Sparta B vs. Sokol Kbely "D"
    25.01.2021    Sokol Kbely "D" vs. Spoje Praha B

    U19
    11.01.2021    Kačeři Kunratice vs. Sokol Kbely
    18.01.2021    Sokol Kbely vs. Jižní Supi B

    U11
     9.01.2021                                                      
    10.01.2021

     

  • Utkání v únoru 2021

    Muži "A" 
    13.02.2021    Wolwes Radotín vs. Sokol Kbely
    14.02.2021    BC Benešov vs. Sokol Kbely

    Muži "B"
     1.02.2021    VSK MFF UK A vs. Sokol Kbely "B"
     8.02.2021    Sokol Kbely "B" vs. Meteor TLC A
    15.02.2021    Aritma Praha vs. Sokol Kbely "B"

    Muži "C"
     1.02.2021    Kačeři Kunratice A vs Sokol Kbely "C"
     8.02.2021    Sokol Kbely "C" vs. Sokol Motol B
    15.02.2021    Stavební fakulta B vs. Sokol Kbely "C"

    Muži "D"
     1.02.2021    PSK Union vs. Sokol Kbely "D"
     8.02.2021    Sokol Kbely "D" vs. Sokol Horní Počernice C
    15.02.2021    SK Rapid vs. Sokol Kbely "D"

    U19
     8.02.2021    Sokol Kbely vs. Kačeři Kunratice
    15.02.2021    Jižní Supi B vs. Sokol Kbely


     U11
     6.02.2021                                                    ZŠ Mochovská
     7.02.2021
                                                       ZŠ Mochovská

     

  • Utkání v březnu 2021

    Muži "A" 
     6.03.2021    Sokol Kbely vs. SKB Rokycany                    ZŠ Albrechtická
     7.03.2021    Sokol Kbely vs. Příbram                         ZŠ Albrechtická

    Muži "B"
     8.03.2021    Sokol Kbely "B" vs. CTS Basket
    15.03.2021    BK Meteor A vs. Sokol Kbely "B"
    22.03.2021    Sokol Kbely "B" vs. VŠTJ Ekonom Praha
    29.03.2021    Slovan Bohnice A vs. Sokol Kbely "B"

    Muži "C"
     8.03.2021    Sokol Kbely "C" vs. Danube Mavericks
    15.03.2021    Sokol Kbely "C" vs. Sršni D
    22.03.2021    Sokol Žižkov D vs. Sokol Kbely "C"
    29.03.2021    Sokol Kbely "C" vs. VSL IURIDICA A

    Muži "D"
     8.03.2021    Sokol Kbely "D" vs. BC PV B
    22.03.2021    Sokol Kbely "D" vs. Meteor TLC B
    29.03.2021    Sokol Stodůlky vs Sokol Kbely "D"

    U19
    15.03.2021    Kačeři Kunratice vs. Sokol Kbely
    22.03.2021    Sokol Kbely vs. Jižní Supi B
        

    U11
      13.03.2021                                                                                             

Vítejte na webových stránkách
basketbalového oddílu TJ Sokol Kbely

Rozpis treninku

Sportujeme díky podpoře těchto subjektů:

CZBasketball barevny negativ

pbs logo 100x100

prague logo