Muži "D"
Trenéři: | František Klečka |
Kategorie:   | Muži |
Soutěž: | Pražský přebor 2.třída |
Ročník: | |
Tréninky: | Tréninky |
Hráči: | Soupiska |
TABULKA - Pražský přebor 2.třída
# | Družstvo | Zápasy | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Celkem | Vítězství | Porážky | ||||
1 | Sokol Dolní Počernice B | 22 | 21 | 1 | 1555:1134 | 43 |
2 | Sokol Košíře | 22 | 18 | 4 | 1765:1487 | 40 |
3 | Sokol Horní Počernice B | 22 | 16 | 6 | 1565:1107 | 38 |
4 | BK Rotor Punkrác B | 22 | 12 | 10 | 1261:1205 | 34 |
5 | VSK Chemie | 22 | 11 | 11 | 1206:1136 | 33 |
6 | VSK MFF UK A | 22 | 11 | 11 | 1298:1305 | 33 |
7 | SK Hradčany | 22 | 10 | 12 | 1329:1343 | 32 |
8 | Sokol Kbely D | 22 | 10 | 12 | 1241:1447 | 32 |
9 | TJ Slavoj OS A | 22 | 9 | 13 | 1214:1305 | 31 |
10 | Kačeři B | 22 | 6 | 16 | 1268:1479 | 28 |
11 | BC Pštrosi | 22 | 5 | 17 | 1125:1343 | 27 |
12 | Spartak Hrdlořezy | 22 | 3 | 19 | 1086:1622 | 25 |
PROGRAM ZÁPASŮ - Pražský přebor 2.třída
Datum | Družstvo domácích | Družstvo hostů | Skóre | Kolo | Číslo zápasu |
27.09.2023 20:10 | VŠTJ Medicina B | Sokol Kbely D | 57:40 | 1 | 2 |
05.10.2023 17:40 | Sokol Dolní Počernice B | Sokol Kbely D | 72:54 | 1 | 3 |
10.10.2023 20:10 | Sokol Kbely D | Spartak Hrdlořezy | 71:56 | 2 | 10 |
19.10.2023 19:55 | VSK Chemie | Sokol Kbely D | 46:48 | 3 | 16 |
24.10.2023 20:10 | Sokol Kbely D | TJ Slavoj OS A | 55:47 | 4 | 21 |
30.10.2023 18:40 | VSK MFF UK A | Sokol Kbely D | 72:49 | 5 | 29 |
07.11.2023 20:25 | Sokol Kbely D | BC Pštrosi | 67:61 | 6 | 32 |
13.11.2023 20:15 | S.H.Počernice B | Sokol Kbely D | 96:19 | 7 | 42 |
20.11.2023 20:30 | Kačeři B | Sokol Kbely D | 68:55 | 8 | 43 |
28.11.2023 20:25 | Sokol Kbely D | SK Hradčany | 59:46 | 9 | 54 |
05.12.2023 20:10 | BK Rotor Punkrác B | Sokol Kbely D | 56:45 | 10 | 56 |
12.12.2023 20:25 | Sokol Kbely D | Sokol Košíře | 76:74 | 11 | 65 |
09.01.2024 20:25 | Sokol Kbely D | Sokol Dolní Počernice B | 58:74 | 12 | 69 |
18.01.2024 17:35 | Spartak Hrdlořezy | Sokol Kbely D | 36:54 | 13 | 76 |
23.01.2024 20:25 | Sokol Kbely D | VSK Chemie | 51:60 | 14 | 82 |
31.01.2024 18:30 | TJ Slavoj OS A | Sokol Kbely D | 62:69 | 15 | 87 |
20.02.2024 20:25 | Sokol Kbely D | VSK MFF UK A | 56:70 | 16 | 95 |
01.03.2024 19:15 | BC Pštrosi | Sokol Kbely D | 41:51 | 17 | 98 |
05.03.2024 20:25 | Sokol Kbely D | S.H.Počernice B | 59:77 | 18 | 108 |
12.03.2024 20:25 | Sokol Kbely D | Kačeři B | 60:57 | 19 | 109 |
18.03.2024 18:35 | SK Hradčany | Sokol Kbely D | 102:58 | 20 | 120 |
26.03.2024 20:25 | Sokol Kbely D | BK Rotor Punkrác B | 62:73 | 21 | 122 |
02.04.2024 19:45 | Sokol Košíře | Sokol Kbely D | 101:65 | 22 | 131 |
Den | Čas | Místo | Poznámka |
---|---|---|---|
Úterý | 20:00-22:00 | TV ZŠ Albrechtická | |
Pátek | 20:00-21:30 | Sokolovna Kbely |