U17
Trenéři: | Lubor Viktorin |
Kategorie: | U17 (Kadeti) |
Ročník: | 2007 a mladší |
Soutěže: | Celostátní liga U17 |
Pražský přebor U17 | |
Tréninky: | Tréninky |
Hráči: | Soupiska A |
Soupiska B |
TABULKA - Celostátní liga U17
# | Družstvo | Zápasy | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Celkem | Vítězství | Porážky | ||||
1 | BA Sparta Praha | 17 | 11 | 6 | 1212:953 | 28 |
2 | BA LYNX Liberec | 16 | 11 | 5 | 1155:970 | 27 |
3 | Tygři Praha B | 16 | 10 | 6 | 1094:989 | 26 |
4 | Sokol Písek Sršni B | 16 | 9 | 7 | 1078:1031 | 25 |
5 | Slavoj BK Litoměřice | 16 | 8 | 8 | 988:1009 | 24 |
6 | TJ Sokol Kbely | 17 | 0 | 17 | 810:1385 | 17 |
TABULKA - Pražský přebor U17
# | Družstvo | Zápasy | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Celkem | Vítězství | Porážky | ||||
1 | Porg Basket | 18 | 18 | 0 | 1720:584 | 36 |
2 | Kačeři | 18 | 6 | 12 | 772:1023 | 24 |
3 | Jižní Supi B | 18 | 6 | 12 | 844:1234 | 24 |
4 | Sokol Kbely B | 18 | 6 | 12 | 811:1306 | 24 |
PROGRAM ZÁPASŮ - Celostátní liga U17
Datum | Družstvo domácích | Družstvo hostů | Skóre | Kolo | Číslo zápasu |
16.09.2023 11:00 | TJ Sokol Kbely | Slavoj Litoměřice | 50:82 | 2 | 8 |
17.09.2023 11:00 | TJ Sokol Kbely | Levharti Chomutov | 62:72 | 3 | 12 |
30.09.2023 19:30 | LYNX Liberec | TJ Sokol Kbely | 74:35 | 4 | 16 |
01.10.2023 09:00 | BA Sparta Praha | TJ Sokol Kbely | 72:37 | 5 | 19 |
14.10.2023 15:00 | TJ Sokol Kbely | BK Klatovy | 41:82 | 6 | 22 |
15.10.2023 11:00 | TJ Sokol Kbely | Sokol Písek Sršni B | 68:74 | 7 | 26 |
04.11.2023 18:00 | Levharti Chomutov | TJ Sokol Kbely | 92:36 | 9 | 36 |
05.11.2023 11:00 | Slavoj Litoměřice | TJ Sokol Kbely | 93:45 | 10 | 40 |
18.11.2023 16:00 | Tygři Praha B | TJ Sokol Kbely | 71:46 | 1 | 2 |
19.11.2023 11:00 | TJ Sokol Kbely | Tygři Praha B | 60:69 | 8 | 30 |
09.12.2023 15:00 | TJ Sokol Kbely | BA Sparta Praha | 35:86 | 11 | 43 |
10.12.2023 13:00 | TJ Sokol Kbely | LYNX Liberec | 46:74 | 12 | 48 |
06.01.2024 18:30 | Sokol Písek Sršni B | TJ Sokol Kbely | 70:48 | 13 | 50 |
07.01.2024 09:00 | BK Klatovy | TJ Sokol Kbely | 93:28 | 14 | 54 |
20.01.2024 14:00 | TJ Sokol Kbely | Tygři Praha B | 51:75 | 1 | 200 |
21.01.2024 10:00 | Sokol Písek Sršni B | TJ Sokol Kbely | 83:48 | 7 | 214 |
05.02.2024 18:30 | Slavoj Litoměřice | TJ Sokol Kbely | 67:49 | 4 | 208 |
10.02.2024 13:30 | LYNX Liberec | TJ Sokol Kbely | 117:37 | 3 | 205 |
20.02.2024 18:30 | TJ Sokol Kbely | BA Sparta Praha | 39:84 | 5 | 209 |
16.03.2024 16:00 | TJ Sokol Kbely | Sokol Písek Sršni B | 57:89 | 2 | 202 |
17.03.2024 09:00 | Tygři Praha B | TJ Sokol Kbely | 105:59 | 8 | 217 |
06.04.2024 18:00 | TJ Sokol Kbely | Slavoj Litoměřice | : | 9 | 220 |
07.04.2024 10:00 | TJ Sokol Kbely | LYNX Liberec | : | 10 | 222 |
17.04.2024 00:00 | BA Sparta Praha | TJ Sokol Kbely | : | 12 | 226 |
PROGRAM ZÁPASŮ - Pražský přebor U17
Datum | Družstvo domácích | Družstvo hostů | Skóre | Kolo | Číslo zápasu |
05.10.2023 18:35 | Sokol Kbely B | Kačeři | 45:55 | 1 | 1 |
12.10.2023 18:35 | Sokol Kbely B | Porg Basket | 27:118 | 2 | 4 |
17.10.2023 18:15 | Jižní Supi B | Sokol Kbely B | 55:59 | 3 | 6 |
31.10.2023 17:15 | Kačeři | Sokol Kbely B | 32:36 | 4 | 7 |
09.11.2023 16:45 | Porg Basket | Sokol Kbely B | 100:25 | 5 | 10 |
23.11.2023 18:35 | Sokol Kbely B | Jižní Supi B | 43:70 | 6 | 12 |
30.11.2023 18:35 | Sokol Kbely B | Kačeři | 73:45 | 7 | 13 |
07.12.2023 18:35 | Sokol Kbely B | Porg Basket | 23:110 | 8 | 16 |
12.12.2023 18:15 | Jižní Supi B | Sokol Kbely B | 77:55 | 9 | 18 |
09.01.2024 17:15 | Kačeři | Sokol Kbely B | 47:60 | 10 | 19 |
18.01.2024 16:45 | Porg Basket | Sokol Kbely B | 85:40 | 11 | 22 |
25.01.2024 18:35 | Sokol Kbely B | Jižní Supi B | 42:62 | 12 | 24 |
29.01.2024 19:15 | Sokol Kbely B | Kačeři | 34:51 | 13 | 25 |
22.02.2024 18:35 | Sokol Kbely B | Porg Basket | 33:108 | 14 | 28 |
27.02.2024 18:15 | Jižní Supi B | Sokol Kbely B | 47:72 | 15 | 30 |
05.03.2024 17:15 | Kačeři | Sokol Kbely B | 71:50 | 16 | 31 |
14.03.2024 16:45 | Porg Basket | Sokol Kbely B | 120:31 | 17 | 34 |
21.03.2024 18:35 | Sokol Kbely B | Jižní Supi B | 63:53 | 18 | 36 |
Den | Čas | Místo | Poznámka |
---|---|---|---|
Pondělí | 19:30-21:00 | Mochovská | |
Úterý | 18:15-19:45 | Sportovní Hala Kbely | Pouze Liga |
Čtvrtek | 19:00-20:30 | TV ZŠ Albrechtická | Pouze Liga |
Čtvrtek | 18:30-20:00 | ZŠ Litvínovská | Zápas U19B |
Pátek | 19:30-21:00 | Sokolovna Kbely | Neligoví |
Pátek | 19:00-21:00 | Sportovní Hala Kbely | Výběr |