Trenéři:Zdeněk Šedivý, František Klečka, Lubor Viktorin
Kategorie:  U17
Soutěž: Celostátní liga, sk. A Pražský přebor
Ročník:2005 a mladší
Tréninky: TRÉNINKY
Hráči:SOUPISKA A SOUPISKA B
TYMOVA FOTKA

Prosíme o strpení - připravujeme, aktualizujeme informace, podrobnosti k sezóně 2021/22.


TABULKA - U17A (Celostátní liga sk. B)

#DružstvoZápasySkóreBody
CelkemVítězstvíPorážky
1BA Grizzlies Plzeň440345:2158
2TJ Sokol Kbely431395:3067
3Slavoj BK Litoměřice431307:2737
4Sokol Vyšehrad422277:2826
5BA Tygři Louny422251:2816
6BK Levharti Chomutov422249:3206
7BK Sluneta Ústí nad Labem404256:3244
8BK Klatovy404281:3604

TABULKA - U17B (Pražský přebor)

#DružstvoZápasySkóreBody
CelkemVítězstvíPorážky
1Sokol Kbely B321192:1855
2Sokol Vyšehrad B220124:1174
3Porg Basket211131:893
4S. Horní Počernice211147:1223
5Radotínský SK-Zbraslav BK 2019211143:1273
6Sokol Žižkov C110100:142
7Fenix Modřany202121:1482
8SoDoPo Štíři20243:1992

PROGRAM ZÁPASŮ - U17A (Celostátní liga sk. A)

DatumDružstvo domácíchDružstvo hostůSkóreKoloČíslo zápasu
19.06.2021 11:00TJ Sokol KbelyBK Jiskra Domažlice104:70112
19.06.2021 18:00BK Lions J. Hradec BTJ Sokol Kbely64:110115
20.06.2021 13:30TJ Sokol KbelyBC Kolín B119:41118
20.06.2021 18:00BA 2006´Roudnice n. L.TJ Sokol Kbely60:99120
25.06.2021 17:00Tygři Praha BTJ Sokol Kbely53:68137
27.06.2021 16:00TJ Sokol KbelyTygři Praha B63:52141
25.09.2021 09:00TJ Sokol KbelySlavoj Litoměřice90:5927
26.09.2021 15:00TJ Sokol KbelySluneta Ústí n. L. 113:66311
09.10.2021 11:00BK KlatovyTJ Sokol Kbely80:117415
10.10.2021 09:30BA Grizzlies PlzeňTJ Sokol Kbely101:75520
23.10.2021 17:00TJ Sokol KbelyTygři Louny:621
24.10.2021 15:00TJ Sokol KbelyLevharti Chomutov:725
13.11.2021 09:00TJ Sokol KbelySokol Vyšehrad:12
14.11.2021 00:00Sokol VyšehradTJ Sokol Kbely:830
27.11.2021 00:00Sluneta Ústí n. L. TJ Sokol Kbely:935
28.11.2021 00:00Slavoj LitoměřiceTJ Sokol Kbely:1039
11.12.2021 00:00TJ Sokol KbelyBA Grizzlies Plzeň:1144
12.12.2021 00:00TJ Sokol KbelyBK Klatovy:1247
08.01.2022 00:00Levharti ChomutovTJ Sokol Kbely:1349
09.01.2022 00:00Tygři LounyTJ Sokol Kbely:1453

PROGRAM ZÁPASŮ - U17B (Pražský přebor)

DatumDružstvo domácíchDružstvo hostůSkóreKoloČíslo zápasu
07.10.2021 18:45Radotínský SK-Zbraslav BK 2019Sokol Kbely B50:7911
14.10.2021 18:40Sokol Kbely BFenix Modřany76:5225
18.10.2021 18:40Sokol Kbely BPorg Basket37:83413
22.10.2021 17:00S. Horní PočerniceSokol Kbely B:39
04.11.2021 17:35Sokol Žižkov CSokol Kbely B:517
08.11.2021 00:00Sokol Kbely BSoDoPo Štíři:621
15.11.2021 00:00Sokol Vyšehrad BSokol Kbely B:725
22.11.2021 00:00Sokol Kbely BRadotínský SK-Zbraslav BK 2019:829
29.11.2021 00:00Fenix ModřanySokol Kbely B:933
06.12.2021 00:00Sokol Kbely BS. Horní Počernice:1037
13.12.2021 00:00Porg BasketSokol Kbely B:1141
03.01.2022 00:00Sokol Kbely BSokol Žižkov C:1245
10.01.2022 00:00SoDoPo ŠtířiSokol Kbely B:1349
17.01.2022 00:00Sokol Kbely BSokol Vyšehrad B:1453

Tréninky - U17 (nar.2005 a mladší)

Den Čas Místo Poznámka
Pondělí 19:00 - 20:15 ZŠ Mochovská, Praha - Hloubětín
Úterý 19:00 - 20:30 Sportovní centrum, Praha - Kbely U17 A
19:30 - 20:30 ZŠ Albrechtická, Praha - Kbely U17 B
Čtvrtek 19:00 - 20:30 ZŠ Albrechtická, Praha - Kbely U17 A
18:30 - 20:00 ZŠ Litvínovská 500, Praha - Prosek U17 B
Pátek 19:00 - 21:00 Sportovní centrum, Praha - Kbely U17 A
19:00 - 20:30 Sokolovna, Praha - Kbely U17 B
Neděle 10:00 - 12:00 Sokolovna, Praha - Kbely